Black Eagle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Black Eagle Gjithmon Me Ju!!!!
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 26 më Fri Dec 22, 2023 10:54 am
Top posters
Leutrimm
Lampard: Isha afër kalimit në Inter Vote_lcap1Lampard: Isha afër kalimit në Inter Voting_barLampard: Isha afër kalimit në Inter Vote_rcap1 
Diamant.I
Lampard: Isha afër kalimit në Inter Vote_lcap1Lampard: Isha afër kalimit në Inter Voting_barLampard: Isha afër kalimit në Inter Vote_rcap1 
bujar
Lampard: Isha afër kalimit në Inter Vote_lcap1Lampard: Isha afër kalimit në Inter Voting_barLampard: Isha afër kalimit në Inter Vote_rcap1 
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» shum shpejt do te ket edhe filma ne forum
Lampard: Isha afër kalimit në Inter I_icon_minitimeSat Mar 06, 2010 2:20 pm nga bujar

» Plus Sound Record's
Lampard: Isha afër kalimit në Inter I_icon_minitimeSat Mar 06, 2010 2:14 pm nga bujar

» Qfar mendimi keni per : [ 2012 ] : "Shkatrrimi i botes''
Lampard: Isha afër kalimit në Inter I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:42 am nga Diamant.I

» Muzika Me Videoklip
Lampard: Isha afër kalimit në Inter I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:39 am nga Diamant.I

» Haxhi Dede Reshat Bardhi, Rilindësi i Bektashizmit
Lampard: Isha afër kalimit në Inter I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:30 am nga Diamant.I

» Ortodokset ne mbare boten festojne Krishtlindjet
Lampard: Isha afër kalimit në Inter I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:29 am nga Diamant.I

» El-Hadary: Rooney më i miri në botë
Lampard: Isha afër kalimit në Inter I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:06 am nga Diamant.I

» Pato pritet të kthehet kundër United
Lampard: Isha afër kalimit në Inter I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:05 am nga Diamant.I

» Capello nuk ka dyshime për formën e Terryt
Lampard: Isha afër kalimit në Inter I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:04 am nga Diamant.I

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Black Eagle on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Black Eagle on your social bookmarking website
Keywords

 

 Lampard: Isha afër kalimit në Inter

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Leutrimm
Admin
Leutrimm


Numri i postimeve : 106
Join date : 16/02/2010

Lampard: Isha afër kalimit në Inter Empty
MesazhTitulli: Lampard: Isha afër kalimit në Inter   Lampard: Isha afër kalimit në Inter I_icon_minitimeWed Feb 24, 2010 7:54 am

Mesfushori i Chelseat, Frank Lampard, thotë se ai ka qenë shumë afër t’i bashkohet kundërshtarit të sotëm, Interit.
Mesfushori anglez ka pasur një raport të afërt me trajnerin Jose Mourinho dhe kishte dashur t’i bashkohej portugezit në Inter 18 muaj më parë.

Por Lampard më pas nënshkroi marrëveshje pesëvjeçare të vlefshme 150 mijë funte në javë në Stamford Bridge.

“Në atë kohë, të jem i sinqertë, mendoja të shkoja në Inter. Ishin momente të vështira në jetën time, më ndodhnin gjëra personalisht dhe çdokush e di se si ndjehesha për Jose Mourinhon”, ka thënë Lampard.

“Interi është një klub fantastik me një menaxher të shkëlqyeshëm, por nuk është Chelsea dhe tash ndjehem se Chelsea është pjesë e imja”, ka shtuar anglezi./Black Eagle/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://blackeagle.albanianforum.net
 
Lampard: Isha afër kalimit në Inter
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lampard i gatshëm për Interin
» Inter barazon me nëntë lojtarë në fushë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Black Eagle :: Sport-
Kërce tek: