Black Eagle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Black Eagle Gjithmon Me Ju!!!!
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 26 më Fri Dec 22, 2023 10:54 am
Top posters
Leutrimm
125 mijë familje me qasje në internet Vote_lcap1125 mijë familje me qasje në internet Voting_bar125 mijë familje me qasje në internet Vote_rcap1 
Diamant.I
125 mijë familje me qasje në internet Vote_lcap1125 mijë familje me qasje në internet Voting_bar125 mijë familje me qasje në internet Vote_rcap1 
bujar
125 mijë familje me qasje në internet Vote_lcap1125 mijë familje me qasje në internet Voting_bar125 mijë familje me qasje në internet Vote_rcap1 
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» shum shpejt do te ket edhe filma ne forum
125 mijë familje me qasje në internet I_icon_minitimeSat Mar 06, 2010 2:20 pm nga bujar

» Plus Sound Record's
125 mijë familje me qasje në internet I_icon_minitimeSat Mar 06, 2010 2:14 pm nga bujar

» Qfar mendimi keni per : [ 2012 ] : "Shkatrrimi i botes''
125 mijë familje me qasje në internet I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:42 am nga Diamant.I

» Muzika Me Videoklip
125 mijë familje me qasje në internet I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:39 am nga Diamant.I

» Haxhi Dede Reshat Bardhi, Rilindësi i Bektashizmit
125 mijë familje me qasje në internet I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:30 am nga Diamant.I

» Ortodokset ne mbare boten festojne Krishtlindjet
125 mijë familje me qasje në internet I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:29 am nga Diamant.I

» El-Hadary: Rooney më i miri në botë
125 mijë familje me qasje në internet I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:06 am nga Diamant.I

» Pato pritet të kthehet kundër United
125 mijë familje me qasje në internet I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:05 am nga Diamant.I

» Capello nuk ka dyshime për formën e Terryt
125 mijë familje me qasje në internet I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:04 am nga Diamant.I

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Black Eagle on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Black Eagle on your social bookmarking website
Keywords

 

 125 mijë familje me qasje në internet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Diamant.I
Numri i postimeve : 79
Join date : 17/02/2010
Location : Kosov

125 mijë familje me qasje në internet Empty
MesazhTitulli: 125 mijë familje me qasje në internet   125 mijë familje me qasje në internet I_icon_minitimeSat Feb 27, 2010 11:42 am

Bazuar në trendin e rritjes, për pak kohë çdo familje në Kosovë mund ta këtë internetin në shtëpi. Aktualisht, statistikat flasin për mbi 125 mijë linja të internetit me rreth 500 mijë përdorues. Kompanitë për shpërndarjen e internetit, IPKO-ja dhe PTK-ja, thonë se rritja e numrit të konsumatorëve për internet është marramendëse thanks
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
125 mijë familje me qasje në internet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Black Eagle :: Ekonomi Dhe Biznese-
Kërce tek: