Black Eagle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Black Eagle Gjithmon Me Ju!!!!
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 26 më Fri Dec 22, 2023 10:54 am
Top posters
Leutrimm
Mourinho gjithmonë i vëmendshëm me Romën Vote_lcap1Mourinho gjithmonë i vëmendshëm me Romën Voting_barMourinho gjithmonë i vëmendshëm me Romën Vote_rcap1 
Diamant.I
Mourinho gjithmonë i vëmendshëm me Romën Vote_lcap1Mourinho gjithmonë i vëmendshëm me Romën Voting_barMourinho gjithmonë i vëmendshëm me Romën Vote_rcap1 
bujar
Mourinho gjithmonë i vëmendshëm me Romën Vote_lcap1Mourinho gjithmonë i vëmendshëm me Romën Voting_barMourinho gjithmonë i vëmendshëm me Romën Vote_rcap1 
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» shum shpejt do te ket edhe filma ne forum
Mourinho gjithmonë i vëmendshëm me Romën I_icon_minitimeSat Mar 06, 2010 2:20 pm nga bujar

» Plus Sound Record's
Mourinho gjithmonë i vëmendshëm me Romën I_icon_minitimeSat Mar 06, 2010 2:14 pm nga bujar

» Qfar mendimi keni per : [ 2012 ] : "Shkatrrimi i botes''
Mourinho gjithmonë i vëmendshëm me Romën I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:42 am nga Diamant.I

» Muzika Me Videoklip
Mourinho gjithmonë i vëmendshëm me Romën I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:39 am nga Diamant.I

» Haxhi Dede Reshat Bardhi, Rilindësi i Bektashizmit
Mourinho gjithmonë i vëmendshëm me Romën I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:30 am nga Diamant.I

» Ortodokset ne mbare boten festojne Krishtlindjet
Mourinho gjithmonë i vëmendshëm me Romën I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:29 am nga Diamant.I

» El-Hadary: Rooney më i miri në botë
Mourinho gjithmonë i vëmendshëm me Romën I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:06 am nga Diamant.I

» Pato pritet të kthehet kundër United
Mourinho gjithmonë i vëmendshëm me Romën I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:05 am nga Diamant.I

» Capello nuk ka dyshime për formën e Terryt
Mourinho gjithmonë i vëmendshëm me Romën I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:04 am nga Diamant.I

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Black Eagle on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Black Eagle on your social bookmarking website
Keywords

 

 Mourinho gjithmonë i vëmendshëm me Romën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Diamant.I




Numri i postimeve : 79
Join date : 17/02/2010
Location : Kosov

Mourinho gjithmonë i vëmendshëm me Romën Empty
MesazhTitulli: Mourinho gjithmonë i vëmendshëm me Romën   Mourinho gjithmonë i vëmendshëm me Romën I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 10:45 am

Kryesimi i Interit në tabelën e Serie A është ngushtuar në shtatë pikë, që megjithatë është diferencë e madhe, por Mourinho ka një kompliment për Romën.

“Kam qenë një prej atyre të cilët kurrë nuk e kanë humbur respektin për giallorosët, pasi ata kanë lojtarë të shkëlqyeshëm”.

“Sigurisht ata janë edhe një klub dinak, i cili në afatin kalimtar din të qajë për mungesën e parave për të blerë lojtarë, por pastaj thotë jo për çdokënd që përpiqet të nënshkruajë me yjet e tyre”, ka thënë Mourinho./
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mourinho gjithmonë i vëmendshëm me Romën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mourinho gjithmonë i vëmendshëm me Romën
» Mourinho gjithmonë i vëmendshëm me Romën
» Adriano pohon se ka negociuar me Romën
» Ronaldo: Gjithmonë kam dashur të luaj te Reali
» Eto’o: Mourinho i di fshehtësitë e Chelseat

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Black Eagle :: Sport-
Kërce tek: