Black Eagle Gjithmon Me Ju!!!!
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 26 më Fri Dec 22, 2023 10:54 am
Top posters
Leutrimm
Black Eagle Vote_lcap1Black Eagle Voting_barBlack Eagle Vote_rcap1 
Diamant.I
Black Eagle Vote_lcap1Black Eagle Voting_barBlack Eagle Vote_rcap1 
bujar
Black Eagle Vote_lcap1Black Eagle Voting_barBlack Eagle Vote_rcap1 
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» shum shpejt do te ket edhe filma ne forum
Black Eagle I_icon_minitimeSat Mar 06, 2010 2:20 pm nga bujar

» Plus Sound Record's
Black Eagle I_icon_minitimeSat Mar 06, 2010 2:14 pm nga bujar

» Qfar mendimi keni per : [ 2012 ] : "Shkatrrimi i botes''
Black Eagle I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:42 am nga Diamant.I

» Muzika Me Videoklip
Black Eagle I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:39 am nga Diamant.I

» Haxhi Dede Reshat Bardhi, Rilindësi i Bektashizmit
Black Eagle I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:30 am nga Diamant.I

» Ortodokset ne mbare boten festojne Krishtlindjet
Black Eagle I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:29 am nga Diamant.I

» El-Hadary: Rooney më i miri në botë
Black Eagle I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:06 am nga Diamant.I

» Pato pritet të kthehet kundër United
Black Eagle I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:05 am nga Diamant.I

» Capello nuk ka dyshime për formën e Terryt
Black Eagle I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:04 am nga Diamant.I

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Black Eagle on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Black Eagle on your social bookmarking website
Keywords

Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Kushtet E Përdorimit Dhe Lajmërime

Kushtet E Përdorimit Dhe LajmërimePara se te antarsoheni ju lutem lexoni Rregullat... Mundohuni ti zbatoni Rregullat dhe më pastaj te behi pjesë e shoqeris tone këtu duke postuar gjera qe na nevoiten, gjithashtu këtu mund te lajmrohi qdo gje nga Staffi*
22Mon Feb 22, 2010 9:19 am
Leutrimm Toolbar Black Eagle
Asnjë mesazh i ri

Kerkesat, Pyetjet & Pergjigje

Kerkesat, Pyetjet & PergjigjeKëtu do të gjeni përgjigjet e pyetjeve dhe shqetësimet që ne kemi hasur me shpesh nga vizitorët. Nëse jeni kureshtarë ose keni një pyetje lexoni këtë forum para se të na bëni pyetjen pasi mund të gjeni nje përgjigje
00
Asnjë mesazh i ri

BBC Sherbime Falas [Oferta]

BBC Sherbime Falas [Oferta]Ky forum është për të gjitha ofertat falas që do të mundësojë staffi dhe antrët e forumit. Mund te keni shum oferta interesante që ja vlen ti shikoni, të gjitha janë pa pagesë, falas vetëm për ju.
22Tue Feb 23, 2010 10:05 am
Leutrimm Ofert Nga Leutrimm
Asnjë mesazh i ri

Lajmet E Portalit

Lajmet E PortalitKetu ju i postoni te gjitha lajmet e portalit . ! Rregull kryesore eshte qe te mos reklamoni dhe postimet ne kete forum ti beni me foto
22Wed Feb 24, 2010 1:07 pm
Diamant.I Aktivisti kuban për të drejtat e njeriut vdes pas grevës së urisë
Asnjë mesazh i ri

Prezantohuni Ne Forum

Prezantohuni Ne ForumDo ishte kenaqesi po te kishim disa njohuri rreth personalitet tuaj! Pra, mund te prezentoheni ketu ,duke na treguar dic rreth vetes suaj...Mp3 Musika
22Wed Feb 24, 2010 8:05 am
Diamant.I Anton Maloku
Asnjë mesazh i ri

Bisedë E Lirë

Bisedë E LirëBisedë e lirë për të gjithë. Bisedo për gjithqka që dëshiron (duke ju përmbajtur rregullave)!
11Wed Mar 03, 2010 7:42 am
Diamant.I Qfar mendimi keni per : [ 2012 ] : "Shkatrrimi i botes''
Asnjë mesazh i ri

Dashuria

DashuriaGjithcka qe deshirojm te flasim e te dijm per dhe mbi dashurine.
33Sat Feb 20, 2010 10:41 am
Leutrimm Të Dashuruarit Në Këtë Forum Janë
Asnjë mesazh i ri

Humor & Gjëgjëza

Humor & GjëgjëzaMund të tregoni diqka që ju bën juve dhe të gjithve për të qeshur si vica, gjëegjeza, dhe shumë qka tjeter vetem që të jemi me disponim të mirë!
610Sat Feb 27, 2010 3:21 am
bujar Motra budallic
Asnjë mesazh i ri

Votime Dhe Sondazhe

Votime Dhe SondazheKëtu mund të postoni votime për te gjitha lamitë duke filluar nga muzika, teknologjia, auto, e shum qka tjeter
11Wed Feb 17, 2010 6:48 am
Leutrimm Cili Futbollist Prej Ketyre 2-ve Mendoni Se ështe Më I Miri Në Botë
Asnjë mesazh i ri

Programe

ProgrameNe këtë forum do të jenë të postuara të gjitha programe të fundit dhe më të njohurat. Gjithashtu mund të përdorni motorin e kërkimit për të gjetur ndonjë program që ju nevoitet. KaloMir nuk merr përgjithsi se si ju do t'i përdorni këto, ju merrni t'gjithë përgjithësinë mbi vetën
66Sat Feb 27, 2010 5:57 am
bujar Bujar Mulliqi
Asnjë mesazh i ri

Mjete Sigure

Mjete Sigure
00
Asnjë mesazh i ri

Aplikacione

AplikacioneFull appz, no trial apo demo version...
00
Asnjë mesazh i ri

Bota E Designit

Bota E DesignitNë forumin e dizajnerëve të Black Eagle mund të gjeni dhe mund te postoni shumë gjera interesante.
24Thu Feb 18, 2010 1:01 pm
Leutrimm a dishironi te shtyheni me design foto
Asnjë mesazh i ri

Muzik Shqip (HITE)

Muzik Shqip (HITE)Ketu do te postohen te gjitha muzikat ne Gjuhen Shqipe...
33Sat Mar 06, 2010 2:14 pm
bujar Plus Sound Record's
Asnjë mesazh i ri

Muzik E Huaj (HITE)

Muzik E Huaj (HITE)Ketu do te postohen te gjitha muzikat ne Gjuhë te huaja...
11Wed Mar 03, 2010 7:39 am
Diamant.I Muzika Me Videoklip
Asnjë mesazh i ri

Pc Game

Pc Game
22Thu Feb 18, 2010 11:42 am
Leutrimm Counter-Strike S.T.A.L.K.E.R. 2010
Asnjë mesazh i ri

Filma/Movies

Filma/MoviesPershtypjet e juaj per filmat dhe ne pergjithesi kinematografin shqipetare dhe te huaj
33Sat Mar 06, 2010 2:20 pm
bujar shum shpejt do te ket edhe filma ne forum
Asnjë mesazh i ri

Kerkoni Muzik/Shqip,Anglisht Etjj

Kerkoni Muzik/Shqip,Anglisht EtjjTe gjitha kerkesat per Muzika te Ndryshme Ketu..
00
Asnjë mesazh i ri

Lojra/Games

Lojra/GamesKetu mund ti gjeni dhe ti postoni te gjitha Lojrat për kompjuter te cilat mund ti shkarkoni dhe te luani
11Wed Feb 17, 2010 3:04 am
Leutrimm Need For Extreme 3D Free Game
Asnjë mesazh i ri

Poezi Dhe Vargje Dashurie

Poezi Dhe Vargje DashurieEjani dhe shkruani poezit e juaja dhe te preferuara, Emocionet qe lind kjo force magjike...
11Wed Feb 17, 2010 6:33 am
Leutrimm Shën Valentinë I Përgjakurë
Asnjë mesazh i ri

Sport

SportKëtu mund të diskutoni në përgjithesi mbi sportet në Shqipëri dhe te huaj, jetën e arritjet e sportisteve shqiptarë dhe të huaj
130131Wed Mar 03, 2010 7:06 am
Diamant.I El-Hadary: Rooney më i miri në botë
Asnjë mesazh i ri

Televizionet Kosovare Live

Televizionet Kosovare LiveRTK Live Ktv Live Rtv21 Live Etj....
11Wed Feb 17, 2010 6:55 am
Leutrimm Live Telivionet Kosovare Nga Disa
Asnjë mesazh i ri

Reklamo Web-Faqen Tënde

Reklamo Web-Faqen TëndeKetu mund t'i reklamoni webfaqet e juaja t'shokve e besa edhe per info etj etj...!
11Fri Feb 19, 2010 12:28 pm
Leutrimm Rregullorja Per Reklamimin E Web Faqes
Asnjë mesazh i ri

Arti Figurativ

Arti FigurativKetu mund te postoni per qdo gje qe ka te beje me punimet artizanale guri , druri, balte pikture etj...
00
Asnjë mesazh i ri

Logo,Wallper Te Black Eagle

Logo,Wallper Te Black EagleKetu Mund Të Poston Vetem Administratorët Fotot Personale Te Forumit Black Eagle.
22Sun Feb 21, 2010 10:35 am
Leutrimm Black Eagle
Asnjë mesazh i ri

Histroria Botërore Dhe Shqiptare

Histroria Botërore Dhe ShqiptareHistoria e botes..doni te njifni historin apo na mesoni me ate qe e dini ju!
22Wed Feb 24, 2010 12:55 pm
Diamant.I Historia E Skëndërbeut
Asnjë mesazh i ri

çështje Kombtare

çështje KombtareTe flasim pak per ceshtjen tone!?
00
Asnjë mesazh i ri

Gjuha Dhe Letërsia Shqipe

Gjuha Dhe Letërsia ShqipeHistori ,Dialekte dhe njohuri per Gjuhen dhe Letersin Shqipe.
11Wed Feb 24, 2010 1:38 pm
Diamant.I Gjuha Dhe Letërsia Shqipe
Asnjë mesazh i ri

Mjeksi

MjeksiTë rejat e fundit nga mjekësia, pyetjet dhe debatet që ju shqetësojnë
33Wed Feb 24, 2010 1:04 pm
Diamant.I Sëmundjet nga të cilat fëmijët sëmuren më shumë
Asnjë mesazh i ri

Psikologu

PsikologuDiskutoni mbi të fshehtat e sjelljes njerëzore
00
Asnjë mesazh i ri

Ekonomi Dhe Biznese

Ekonomi Dhe BizneseNe kete forum mund te gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo boterore
66Sat Feb 27, 2010 11:42 am
Diamant.I 125 mijë familje me qasje në internet
Asnjë mesazh i ri

Besimtarët musliman

Besimtarët musliman
11Thu Feb 18, 2010 12:18 pm
bujar FEJA MUSLIMANE
Asnjë mesazh i ri

Besimtarët katolik

Besimtarët katolik
33Sat Feb 20, 2010 11:34 am
Leutrimm Mesazhi i Papës Benediktit XVI për Kreshmët 2010
Asnjë mesazh i ri

Besimtarët ortodoks

Besimtarët ortodoks
11Wed Mar 03, 2010 7:29 am
Diamant.I Ortodokset ne mbare boten festojne Krishtlindjet
Asnjë mesazh i ri

Besimtarët bektashi

Besimtarët bektashi
11Wed Mar 03, 2010 7:30 am
Diamant.I Haxhi Dede Reshat Bardhi, Rilindësi i Bektashizmit
Asnjë mesazh i ri

. . : : Tema Te Vjetra : : . .

. . : : Tema Te Vjetra : : . .tema te vjetera.. arkiva e forumit
00
Black Eagle Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 197 artikuj
Forumi ka 3 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Diamant.I
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 26 më Fri Dec 22, 2023 10:54 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Administrator ][ Co Admin ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur