Black Eagle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Black Eagle Gjithmon Me Ju!!!!
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 26 më Fri Dec 22, 2023 10:54 am
Top posters
Leutrimm
El-Hadary: Rooney më i miri në botë Vote_lcap1El-Hadary: Rooney më i miri në botë Voting_barEl-Hadary: Rooney më i miri në botë Vote_rcap1 
Diamant.I
El-Hadary: Rooney më i miri në botë Vote_lcap1El-Hadary: Rooney më i miri në botë Voting_barEl-Hadary: Rooney më i miri në botë Vote_rcap1 
bujar
El-Hadary: Rooney më i miri në botë Vote_lcap1El-Hadary: Rooney më i miri në botë Voting_barEl-Hadary: Rooney më i miri në botë Vote_rcap1 
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» shum shpejt do te ket edhe filma ne forum
El-Hadary: Rooney më i miri në botë I_icon_minitimeSat Mar 06, 2010 2:20 pm nga bujar

» Plus Sound Record's
El-Hadary: Rooney më i miri në botë I_icon_minitimeSat Mar 06, 2010 2:14 pm nga bujar

» Qfar mendimi keni per : [ 2012 ] : "Shkatrrimi i botes''
El-Hadary: Rooney më i miri në botë I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:42 am nga Diamant.I

» Muzika Me Videoklip
El-Hadary: Rooney më i miri në botë I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:39 am nga Diamant.I

» Haxhi Dede Reshat Bardhi, Rilindësi i Bektashizmit
El-Hadary: Rooney më i miri në botë I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:30 am nga Diamant.I

» Ortodokset ne mbare boten festojne Krishtlindjet
El-Hadary: Rooney më i miri në botë I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:29 am nga Diamant.I

» El-Hadary: Rooney më i miri në botë
El-Hadary: Rooney më i miri në botë I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:06 am nga Diamant.I

» Pato pritet të kthehet kundër United
El-Hadary: Rooney më i miri në botë I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:05 am nga Diamant.I

» Capello nuk ka dyshime për formën e Terryt
El-Hadary: Rooney më i miri në botë I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:04 am nga Diamant.I

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Black Eagle on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Black Eagle on your social bookmarking website
Keywords

 

 El-Hadary: Rooney më i miri në botë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Diamant.I
Numri i postimeve : 79
Join date : 17/02/2010
Location : Kosov

El-Hadary: Rooney më i miri në botë Empty
MesazhTitulli: El-Hadary: Rooney më i miri në botë   El-Hadary: Rooney më i miri në botë I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:06 am

Portieri i kombëtares së Egjiptit, Essam El-Hadary, e ka vlerësuar sulmuesin anglez Wayne Rooney si njërin prej sulmuesve më të mirë në botë.
Me Egjiptin që përgatitet të përballet me Anglinë në miqësoren e sotme në stadiumin Wembley, portieri veteran ka lavdëruar aftësitë golashënuese të sulmuesit të Manchester United.

“Rooney është një prej sulmuesve më të mirë në botë, nëse jo më i miri. Ai dominon në ndeshje dhe përfundimisht është në top pesëshin. Ai i ka të gjitha cilësitë dhe tash që Anglia ka Rooneyn, Crouch, Heskey, Lampard, Gerrard, që të gjithë lojtarë të veçantë, ka një sulm të shkëlqyeshëm dhe mund të shënojnë shumë gola”, ka thënë El-Hadary për Mirror Football.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
El-Hadary: Rooney më i miri në botë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Moyes: Rooney nuk është më i miri në botë – ende
» Moyes: Rooney nuk është më i miri në botë – ende
» Fergie: Rooney është si Ronaldo e Messi
» Rooney nuk i dëgjon komplimentet
» Rooney nuk i dëgjon komplimentet

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Black Eagle :: Sport-
Kërce tek: