Black Eagle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Black Eagle Gjithmon Me Ju!!!!
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 26 më Fri Dec 22, 2023 10:54 am
Top posters
Leutrimm
Adriano: Do të më pëlqente të luaja me Tottin Vote_lcap1Adriano: Do të më pëlqente të luaja me Tottin Voting_barAdriano: Do të më pëlqente të luaja me Tottin Vote_rcap1 
Diamant.I
Adriano: Do të më pëlqente të luaja me Tottin Vote_lcap1Adriano: Do të më pëlqente të luaja me Tottin Voting_barAdriano: Do të më pëlqente të luaja me Tottin Vote_rcap1 
bujar
Adriano: Do të më pëlqente të luaja me Tottin Vote_lcap1Adriano: Do të më pëlqente të luaja me Tottin Voting_barAdriano: Do të më pëlqente të luaja me Tottin Vote_rcap1 
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» shum shpejt do te ket edhe filma ne forum
Adriano: Do të më pëlqente të luaja me Tottin I_icon_minitimeSat Mar 06, 2010 2:20 pm nga bujar

» Plus Sound Record's
Adriano: Do të më pëlqente të luaja me Tottin I_icon_minitimeSat Mar 06, 2010 2:14 pm nga bujar

» Qfar mendimi keni per : [ 2012 ] : "Shkatrrimi i botes''
Adriano: Do të më pëlqente të luaja me Tottin I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:42 am nga Diamant.I

» Muzika Me Videoklip
Adriano: Do të më pëlqente të luaja me Tottin I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:39 am nga Diamant.I

» Haxhi Dede Reshat Bardhi, Rilindësi i Bektashizmit
Adriano: Do të më pëlqente të luaja me Tottin I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:30 am nga Diamant.I

» Ortodokset ne mbare boten festojne Krishtlindjet
Adriano: Do të më pëlqente të luaja me Tottin I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:29 am nga Diamant.I

» El-Hadary: Rooney më i miri në botë
Adriano: Do të më pëlqente të luaja me Tottin I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:06 am nga Diamant.I

» Pato pritet të kthehet kundër United
Adriano: Do të më pëlqente të luaja me Tottin I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:05 am nga Diamant.I

» Capello nuk ka dyshime për formën e Terryt
Adriano: Do të më pëlqente të luaja me Tottin I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 7:04 am nga Diamant.I

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Black Eagle on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Black Eagle on your social bookmarking website
Keywords

 

 Adriano: Do të më pëlqente të luaja me Tottin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Diamant.I




Numri i postimeve : 79
Join date : 17/02/2010
Location : Kosov

Adriano: Do të më pëlqente të luaja me Tottin Empty
MesazhTitulli: Adriano: Do të më pëlqente të luaja me Tottin   Adriano: Do të më pëlqente të luaja me Tottin I_icon_minitimeWed Feb 17, 2010 11:08 am

Në një intervistë për Sky TG 24, braziliani ka shpjeguar se nuk ka qenë Jose Mourinho arsyeja e largimi të tij nga Inter.
“Kur e shoh Interin duke luajtur unë bëj tifo për ta. Nuk kam pasur probleme me Mourinhon. Ai më ka ndihmuar shumë. Ai më ka trajtuar mirë dhe nganjëherë keq, nëse donte të më stimulojë”.
“A kam dashur t’i bashkëngjitëm Romës? Po, kam biseduar me ta, por tash për tash po mendoj vetëm për Flamengon dhe Kampionatin Botëror”./Black Eagle/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Adriano: Do të më pëlqente të luaja me Tottin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adriano pohon se ka negociuar me Romën
» Adriano: Sevilla ka avantazh ndaj CSKA Moskës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Black Eagle :: Sport-
Kërce tek: